Ślubna Pracownia to grupa firm zrzeszająca certyfikowanych konsultantów ślubnych, działających pod wspólną marką.

 

Renata Mazurek

właścicielka Ślubnej Pracowni na Dolnym Śląsku

Ekonomista z wykształcenia. Konsultant Ślubny z zamiłowania. Urodzona organizatorka. Zwraca dużą uwagę na szczegóły. Jest świadoma swoich celów i wytrwale do nich zmierza. Cechuje ją konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy, a mocna strona to umiejętność szybkiego analizowania i podejmowania decyzji.

Kreatywna – jej płodna wyobraźnia podpowiada tysiące pomysłów w znalezieniu optymalnego rozwiązania. Jest osobą ambitną, nastawioną na pozytywne relację z ludźmi, dla której istotne jest życiowe credo ” Chcieć to móc”.  W życiu prywatnym szczęśliwa mężatka i matka. Pasjonatka pięknych ogrodów i dobrej kuchni. Lubi majsterkowanie, sport, muzykę i taniec.

 

Mamy za sobą ponad dwieście pięćdziesiąt zorganizowanych uroczystości. Kierujemy się Kodeksem Etycznym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Dokładamy najwyższych starań, aby wszyscy nasi klienci i podwykonawcy zawsze czuli satysfakcję ze współpracy z nami. Czy nam się to udaje, opowiadają sami klienci (referencje).

Więcej informacji o Ślubnej Pracowni uzyskacie również z naszej prezentacji.
Prowadzimy blog ślubny, na którym opisujemy nasze realizacje i pokazujemy inspirujące kolaże zdjęć. Jesteśmy wspierani na Facebooku przez ponad 3600 fanów.

Nasze kwalifikacje i kreatywność zostały potwierdzone tytułami Trendsettera 2009, Trendsettera 2011, Trendsettera 2012 i Trendsettera 2013 roku w kategorii „Wedding Planner” przyznanymi w plebiscycie zorganizowanym przez opiniotwórczy blog ślubny Bridelle.

Twierdzimy, że pasja i zaangażowanie są gwarancją niezapomnianych imprez, które tworzymy. Zapewnimy Wam obsługę na najwyższym poziomie. Możecie mieć pewność, że Wasz niezapomniany dzień będzie przez Ślubną Pracownię uszyty na miarę.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie, podczas którego będziecie mogli obejrzeć zdjęcia z naszych dotychczasowych realizacji oraz spokojnie przedyskutować warunki współpracy ze Ślubną Pracownią. Przed spotkaniem zachęcamy do zapoznania się z informacjami z zakładki „Jak działamy„.