W 2007 roku Ślubna Pracownia, jako pierwsza firma w Polsce, rozpoczęła budowanie sieci franczyzowej w branży ślubnej. Jesteśmy najstarszą siecią wedding plannerów w kraju. Nasza marka jest rozpoznawalna wśród podwykonawców i konkurencji w całej Polsce, a założycielka sieci postrzegana jest w mediach jako ekspert w branży.

Obecnie działa pięć biur sieci: w Łodzi,  Krakowie, Olsztynie, Trójmieście oraz we Wrocławiu. Szczególnie poszukujemy zainteresowanych z miast wojewódzkich: WarszawyBydgoszczy, Opola, Poznania, Szczecina oraz Rzeszowa, jak również z Kielc i Białegostoku. Chętnie przystąpimy również do rozmów z mieszkańcami innych większych miast Polski.

Ślubna Pracownia

Fot. Piotr Kanigowski z Yellowphoto

Ślubna Pracownia stawia sobie najwyższe wymagania jakościowe przy obsłudze klienta. Nasze oddziały w Warszawie i w Trójmieście należą do Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych jako Członkowie Zwyczajni, oddział w Olsztynie ma status Członka Nadzwyczajnego. Ponadto wszystkie oddziały w swych działaniach kierują się Kodeksem Etycznym Stowarzyszenia. Dokładamy najwyższych starań, aby wszyscy nasi klienci i podwykonawcy zawsze byli zadowoleni z naszych działań, stanowi to wartość naszego know-how.

Aby być bliżej naszych klientów i komunikować się ze sobą wzajemnie, prowadzimy szerokie działania w social mediach. Mamy blog ślubny, na którym umieszczamy opisy naszych realizacji i inspirujące kolaże zdjęć, wzajemnie je komentując i dzieląc się przemyśleniami. Jesteśmy na również Facebooku. Więcej informacji o naszej codziennej pracy uzyskacie również z prezentacji.

Zdobyliśmy tytuł Trendsettera 2009, 2011 i 2013 w kategorii „Wedding Planner” w plebiscycie zorganizowanym przez opiniotwórczy blog ślubny Bridelle. Prowadzimy szkolenia dla młodych konsultantów ślubnych, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu mamy wyraźny wpływ na rozwój całej branży wedding plannerów w Polsce. Działamy z ogromną pasją i zaangażowaniem, gwarantując naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Dzięki stałemu wsparciu Franczyzodawcy, wszyscy nasi konsultanci od początku zajmują się inspirującymi i ambitnymi zleceniami. Nasz dopracowany sposób obsługi klienta powoduje, że każdy nasz klient jest traktowany indywidualnie. Nie jesteśmy fabryką, nasze projekty szyjemy na miarę, poświęcając klientom maksimum uwagi. I jest to doceniane.

Ślubna Pracownia to sieć franczyzowa rozwijająca się na terenie Polski. Chcesz zostać konsultantem ślubnym, szukasz pomysłu na biznes? Franczyza Ślubna Pracownia to oferta dla osób zainteresowanych franchisingiem.