Nasi konsultanci ślubni

Głównym profilem naszej działalności jest organizacja wesel i ślubów na najwyższym poziomie.

Ślubna Pracownia to grupa firm zrzeszająca certyfikowanych konsultantów ślubnych, działających pod wspólną marką.

Mamy za sobą ponad 250 zorganizowanych z sukcesem uroczystości. Kierujemy się Kodeksem Etycznym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Dokładamy starań, aby wszyscy nasi Klienci i wykonawcy zawsze czuli satysfakcję ze współpracy z nami.

Nasza pasja i zaangażowanie są gwarancją niezapomnianych imprez, które tworzymy.

Możecie mieć pewność, że ten wyjątkowy dzień dzięki Ślubnej Pracowni będzie skrojony na miarę Waszych potrzeb!

Marzena Ramotowska

Właścicielka sieci franczyzowej Ślubna Pracownia

Członek Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.
Ukończyła studia z zarządzania i marketingu oraz z komunikacji i kreowania wizerunku medialnego. Ma duże doświadczenie w dziedzinie marketingu i organizacji eventów.

Prywatnie uwielbia taniec – w szczególności gorące rytmy latynoamerykańskie, kocha kizombę i salsation. Jej pasją są podróże, z których zawsze przywozi coś osobliwego, a twórczym dopełnieniem jest aranżacja wnętrz.
Kocha ludzi i zwierzęta… i ta miłość jest odwzajemniona.

Wyznaje zasadę: “Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”.

Renata Mazurek

Konsultant ślubny na Dolnym Śląsku

Ekonomistka z wykształcenia. Konsultant ślubny z zamiłowania. Urodzona organizatorka. Zwraca dużą uwagę na szczegóły. Jest świadoma swoich celów i wytrwale do nich zmierza.
Cechuje ją konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy, a jej mocną stroną jest umiejętność szybkiego analizowania i podejmowania decyzji.

Jest kreatywna – jej wyobraźnia podpowiada tysiące pomysłów dla znalezienia optymalnego rozwiązania. Jest osobą ambitną, nastawioną na pozytywne relacje z ludźmi, dla której istotne jest życiowe motto: „Chcieć, to móc”. W życiu prywatnym ‒ szczęśliwa mężatka i matka. Pasjonatka pięknych ogrodów i dobrej kuchni. Lubi majsterkowanie, sport, muzykę i taniec.

Magdalena Krystek

Konsultant ślubny w Łodzi i w Wielkopolsce

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania. Pasjonatka ślubów już od najmłodszych lat, kiedy to namiętnie oglądała kasety VHS z uroczystości rodzinnych.
Niepoprawna optymistka, zawsze uśmiechnięta. W łatwy sposób nawiązuje kontakty i szybko zjednuje sobie sympatię Klientów. Zmysł organizacyjny i poczucie stylu pozwalają jej na realizowanie marzeń o niezwykłych uroczystościach.

Kocha podróże dalekie i bliskie, uwielbia też poznawać ludzi, którzy często inspirują ją do działania. Marzy o wyprawie do USA, by na własnej skórze poczuć, czym jest prawdziwy „american dream”. Czas wolny poświęca rodzinie i przyjaciołom.

Jej motto – „Nie ma życiowych porażek, są tylko kolejne życiowe doświadczenia”.

Katarzyna Dziadosz

Konsultant ślubny w Małopolsce

Pasjonatka kina i popkultury. Z uporem łączy swoje dwie natury: perfekcyjnej organizatorki oraz kreatywnej duszy.

Umiejętności zarządzania oraz planowania zdobyła podczas pracy jako kierownik produkcji filmowej. Kryzysowe momenty to jej specjalność – potrafi z każdej sytuacji wyjść obronną ręką. Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego też stara się spełniać nawet najbardziej zaskakujące oczekiwania swoich Klientów.

Natalia Ludziejewska

Konsultant ślubny na Pomorzu

Członek Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.
Energiczna, zawsze uśmiechnięta, pełna pasji i zaangażowania. Profesjonalistka w każdym calu.
Spełnia swoje marzenia, pracując jako konsultantka ślubna. Jej mocne strony to: doskonałe
zdolności organizacyjne, otwartość na kontakty z ludźmi oraz umiejętność wsłuchiwania się w oczekiwania Klientów.

Prywatnie uwielbia długie wycieczki rowerowe, książki Terry’ego Prachetta i zieloną herbatę.
Czas wolny przeznacza dla rodziny i na pieczenie pysznych ciast.

Katarzyna Rućkowska

Konsultant ślubny na Warmii i Mazurach

Urodzona optymistka, uparcie dążąca do celu. Jest osobą lubiącą wyzwania. Charakteryzuje ją rzetelność i duża empatia. Jak już coś robi, to na 100 %, z sercem.

Posiada duże umiejętności organizacyjne, które odkryła podczas pracy „od kuchni”, w jednym z obiektów weselnych. Jej pasją jest organizacja nietypowych przyjęć weselnych. Spełniona mama 3-letniego urwisa i wielbicielka dobrego kina.

Anna Pietruszka

Project Manager

Wspaniały organizator i menadżer. Ma duże doświadczenie zawodowe. Dzięki przebojowości, łatwości nawiązywania kontaktów oraz umiejętności identyfikowania się z oczekiwaniami Klientów i partnerów biznesowych, potrafi załatwiać sprawy „nie do załatwienia”. Jest uwielbiana przez dzieci i zwierzęta.

Marzena Ramotowska • Katarzyna Dziadosz

Mazowsze