Nasi konsultanci ślubni

Głównym profilem naszej działalności jest organizacja wesel i ślubów na najwyższym poziomie.

Ślubna Pracownia to grupa firm zrzeszająca certyfikowanych konsultantów ślubnych, działających pod wspólną marką.

Mamy za sobą ponad 250 zorganizowanych z sukcesem uroczystości. Kierujemy się Kodeksem Etycznym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Dokładamy starań, aby wszyscy nasi Klienci i wykonawcy zawsze czuli satysfakcję ze współpracy z nami.

Nasza pasja i zaangażowanie są gwarancją niezapomnianych imprez, które tworzymy.

Możecie mieć pewność, że ten wyjątkowy dzień dzięki Ślubnej Pracowni będzie skrojony na miarę Waszych potrzeb!

Marzena Ramotowska

Właścicielka sieci franczyzowej Ślubna Pracownia | Trener mentalny w #MentalPower Jakuba B. Bączka

Certyfikowany Coach, absolwentka Akademii Trenera Kamili Rowińskiej.

Członek Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Ukończyła studia z Zarządzania i Marketingu oraz z Komunikacji i Kreowania Wizerunku Medialnego. Ma duże doświadczenie w dziedzinie marketingu i organizacji eventów.

Prywatnie uwielbia taniec – w szczególności salsę i kizombę. Pasjonatka rozwoju osobistego, jazdy konnej i podróży, z których zawsze przywozi coś osobliwego. Jej twórczym dopełnieniem jest aranżacja wnętrz.
Kocha ludzi i zwierzęta… i ta miłość jest odwzajemniona.

Wyznaje zasadę: “Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”.

Renata Mazurek

Konsultant ślubny na Dolnym Śląsku

Ekonomistka z wykształcenia. Konsultant ślubny z zamiłowania. Urodzona organizatorka. Zwraca dużą uwagę na szczegóły. Jest świadoma swoich celów i wytrwale do nich zmierza.
Cechuje ją konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy, a jej mocną stroną jest umiejętność szybkiego analizowania i podejmowania decyzji.

Jest kreatywna – jej wyobraźnia podpowiada tysiące pomysłów dla znalezienia optymalnego rozwiązania. Jest osobą ambitną, nastawioną na pozytywne relacje z ludźmi, dla której istotne jest życiowe motto: „Chcieć, to móc”. W życiu prywatnym ‒ szczęśliwa mężatka i matka. Pasjonatka pięknych ogrodów i dobrej kuchni. Lubi majsterkowanie, sport, muzykę i taniec.

Magdalena Krystek

Konsultant ślubny w Łodzi i w Wielkopolsce

Członek Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów ŚlubnychAbsolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania. Pasjonatka ślubów już od najmłodszych lat, kiedy to namiętnie oglądała kasety VHS z uroczystości rodzinnych.
Niepoprawna optymistka, zawsze uśmiechnięta. W łatwy sposób nawiązuje kontakty i szybko zjednuje sobie sympatię Klientów. Zmysł organizacyjny i poczucie stylu pozwalają jej na realizowanie marzeń o niezwykłych uroczystościach.

Kocha podróże dalekie i bliskie, uwielbia też poznawać ludzi, którzy często inspirują ją do działania. Marzy o wyprawie do USA, by na własnej skórze poczuć, czym jest prawdziwy „american dream”. Czas wolny poświęca rodzinie i przyjaciołom.

Jej motto – „Nie ma życiowych porażek, są tylko kolejne życiowe doświadczenia”.

Katarzyna Ludmiła Dziadosz

Konsultant ślubny w Małopolsce i na Mazowszu

Pasjonatka kina i popkultury. Z uporem łączy swoje dwie natury: perfekcyjnej organizatorki oraz kreatywnej duszy.

Umiejętności zarządzania oraz planowania zdobyła podczas pracy jako kierownik produkcji filmowej. Kryzysowe momenty to jej specjalność – potrafi z każdej sytuacji wyjść obronną ręką. Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego też stara się spełniać nawet najbardziej zaskakujące oczekiwania swoich Klientów.

Katarzyna Rućkowska

Konsultant ślubny na Warmii i Mazurach oraz Pomorzu

Urodzona optymistka, uparcie dążąca do celu. Jest osobą lubiącą wyzwania. Charakteryzuje ją rzetelność i duża empatia. Jak już coś robi, to na 100 %, z sercem.

Posiada duże umiejętności organizacyjne, które odkryła podczas pracy „od kuchni”, w jednym z obiektów weselnych. Jej pasją jest organizacja nietypowych przyjęć weselnych. Spełniona mama 3-letniego urwisa i wielbicielka dobrego kina.